Електричен бокал SEVERIN 3372

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 3372

Достапност: 8

Цена: 1.399ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
700 ден.
6 Рати
233 ден.
12 Рати
117 ден.
18 Рати
78 ден.
24 Рати
58 ден.
Без данок: 1.399ден

Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ

Моќност: 1000 W;

Капацитет од 1 литри;

Транспарентен индикатор за нивото на водата на двете страни

Автоматско исклучување

Пилот светло.

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: