Апарат за варење јајца SEVERIN 3050

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: 3050

Достапност: 180

Цена: 1.499ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
750 ден.
6 Рати
250 ден.
12 Рати
125 ден.
18 Рати
83 ден.
24 Рати
62 ден.
Без данок: 1.499ден

Пластично куќиште 400 W

Безбедносен отвор

Не леплива подлога

Држач за јајца од 1-6 јајца

Со звучен сигнал

Димензии (ШxВxД):�174mm x 160mm x 198mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: