Електрична плотна скара SEVERIN 2388

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 2388

Наградни поени: 15

Достапност: 12

Цена: 2.799ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
1.400 ден.
6 Рати
467 ден.
12 Рати
233 ден.
18 Рати
156 ден.
24 Рати
117 ден.
Без данок: 2.799ден
Цена во наградни поени: 1499

Тип -ЕЛЕКТРИЧНА ПЛОТНА 2400W

Високо квалитетна нелеплива подлога

Отстранлив кабел со променлив термостат и пилот сијаличка

Отстранлив сад за собирање на маснотија

Дополнителна топла зона за повисока температура

Димензии на грил плочата: 25.4 х 45.7mm

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: