Производители :

Тостери

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

Тостер за вафли SEVERIN 2103

1.790ден Без данок: 1.790ден
0

Тип - ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ 1200 W Топлински изолирано куќиште од нерѓосувачки челик non-stick об.....

Тостер-двопек SEVERIN 2287

1.799ден Без данок: 1.799ден
0

Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик Browning електронска контрола .....

VIVAX HOME ТОСТЕР TS-7501 BLS

879ден Без данок: 879ден
0

Спецификација Основни карактеристики Моќност [W] 750 Остана.....

Тостер Max PG 60 C

2.890ден Без данок: 2.890ден
0

Тип -ТОСТЕР СЕНДВИЧ Моќност: 2000W; Автоматски термостат; Светилка за вклучено и спремно за работ.....

Тостер Severin 2971

1.499ден Без данок: 1.499ден
0

Моќност: 600W Нелепливи плочи за полесно чистење Термостат за одржување на оптималната температура.....

Тостер за вафли Adler AD 3021

1.059ден Без данок: 1.059ден
0

Моќ 750 W Нелепливи обложени плочи за лесно расчистување Платнено куќиште за допир Процес за пече.....

Тостер сендвич SEVERIN 2967

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Тип - ТОСТЕР СЕНДВИЧ Куќиштето е отпорно на топлина 700 W Нелепливи грил плочи Лесен за чистење .....