Производители :

Пегли

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3211

1.299ден Без данок: 1.299ден
0

Моќност : 1200W Пеглање без пареа; Ергономичен дизајн; Плоча од сјаен алуминиум; Термостат Зашт.....

Пегла на пареа SEVERIN 3242

1.399ден Без данок: 1.399ден
0

Тип - Пегла на пареа 2200W Капацитет 200 мл Суво пеглање и пеглање со пареа Спреј функција Тран.....

ПЕГЛА НА ПАРЕА SEVERIN 3256

1.699ден Без данок: 1.699ден
0

Моќност:2400W Капацитет на садот за вода: 190мл Променлива пареа до 30min. Вертикалнa пареа до 85.....

Пегла на пареа SEVERIN 3274

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1600 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Капацитет на садот за вода: 170 м.....

Даска за пеглање Blist Standard

990ден Без данок: 990ден
0

Даска за пелање Даска: дрвена Димензии на даската во сантиметри: 115х34 Метални ногарки Боја: Различ.....

Даска за пеглање Blist Teflon

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Даска за пеглање Blist� Површина за пеглање изработена од тефлонски материјал� Метални ногарики� Мож.....

Патна пегла на пареа Electrolux EDB T800

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

Патна пегла, 800W, 120/220V, плоча од нерѓосувачки челик отпорна на удар, ударна пареа 45г/мин, резе.....

Патна пегла на пареа Severin 3234

1.199ден Без данок: 1.199ден
0

Моќност: 1000 W Капацитет на садот за вода: 50 мл Можност за пеглање со и без пареа Вертикално пегла.....

Пегла на пареа Adler 5014

1.599ден Без данок: 1.599ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2200W; Високо квалитетна керамичка подлога; Специјално дизајнирани отв.....

Пегла на пареа Adler AD 5012

1.600ден Без данок: 1.600ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2200W; Високо квалитетна керамичка подлога; Специјално дизајнирани отв.....

Пегла на пареа BOSCH TDA 503001 P

4.499ден Без данок: 4.499ден
0

Моќност: 3000 W Функции: суво пеглање,пеглање на пареа и вертикално пеглање Гумена рачка Капацитет н.....

Пегла на пареа Bosch TDA102411C

3.300ден Без данок: 3.300ден
0

Тип - Пегла на пареа Моќност: 2400 W Капацитет на садот за вода: 140 мл Променлива пареа до 30 g / m.....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1675

1.980ден Без данок: 1.980ден
0

2200 W ; проток на пареа: 0-50 g/min ; парни удари 70 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за в.....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1720

1.490ден Без данок: 1.490ден
0

2200 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 90 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за в.....

Пегла на пареа Electrolux EDB 1730

1.590ден Без данок: 1.590ден
0

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за .....

Пегла на пареа Electrolux EDB 5220

2.690ден Без данок: 2.690ден
0

2300 W ; проток на пареа: 0-30 g/min ; парни удари 100 g/min ; функција за вертикална пареа; сад за .....

Пегла на пареа Max AT 3344

899ден Без данок: 899ден
0

МОЌНОСТ: 2000W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ СА.....

Пегла на пареа MAX AT 3368

1.190ден Без данок: 1.190ден
0

Моќност: 2600w Керамичка навлака на плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење Са.....

Пегла на пареа Max AT 8032 плава боја

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Моќност: 2200w Керамичка плоча Систем против создавање на каменец Систем против капење Самочистење В.....

Пегла на пареа Max IT 3351

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

МОЌНОСТ: 2600W КЕРАМИЧКА НАВЛАКА НА ПЛОЧА СИСТЕМ ПРОТИВ СОЗДАВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ СИСТЕМ ПРОТИВ КАПЕЊЕ СА.....

Пегла на пареа Vox DBL 7003

1.099ден Без данок: 1.099ден
0

Моќност: 2200 W Двојна функција: суво пеглање и пеглање на пареа Kерамичка подлога за пеглање Гумена.....