Апарат за филтер кафе SEVERIN 4478

Производител: SEVERIN

Код на продуктот: SEVERIN 4478

Достапност: 18

Цена: 1.699ден
Овој производ може да се купи и на рати, без камата, со
кредитните картички од Стопанска Банка!

2 Рати
850 ден.
6 Рати
283 ден.
12 Рати
142 ден.
18 Рати
94 ден.
24 Рати
71 ден.
Без данок: 1.699ден

Моќност: 800W

Капацитет: 10 чаши

Стаклен бокал со рачка

Резервоар за вода со означени нивоа

Отстранлив филтер 1х4�

Не капечки филтер

Рингла

Автоматско исклучување

On/Оff копче со пилот светло�

Систем против капење

Заштита од прегревање

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!

Оцена: Лош Добар

Внесете го кодот во полето подолу: