Производители :

Апарати за правење леб

Листа Прикажи: Табела
Сортирај по:
Прикажи:
Sale Апарат за правење леб Severin 3990 Quick View

Апарат за правење леб Severin 3990

5.799ден 5.199ден Без данок: 5.199ден
0

Моќност 600 W Капацитет 750-1000г Ладно куќиште Монтажен капак со прозорец за гледање Нелеплив м.....